Kask motocyklowy Arai Renegade-V (Frost Black)

SKU
MD85183-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

Testy penetracyjne*
Wszystkie kaski Arai są zawsze projektowane i testowane pod kątem ochrony przed przebiciem, nawet jeśli nie jest to wymagane przez obowiązującą normę europejską ECE 22-05.
Test penetracyjny Arai jest przeprowadzany przy użyciu 3-kilogramowego spiczastego ciała testowego upuszczanego na kask z wysokości 3 metrów.

Gładki kształt, lepsza ochrona przed wypadkami*
Gładka skorupa zewnętrzna kasku Arai została zaprojektowana w takim kształcie, aby w razie wypadku kask mógł prześlizgnąć się nad przeszkodami z jak najmniejszym oporem. Celem jest wytworzenie jak najmniejszej ilości sił obrotowych poprzez skręcanie. Jest to również powód, dla którego wszystkie elementy wentylacyjne Arai są zawsze zaprojektowane i zamontowane w taki sposób, aby w razie wypadku odczepiały się od kasku bez oporu.

Organiczny kształt*
W kształtach swoich skorup zewnętrznych Arai zawsze kieruje się naturalnym, organicznym kształtem ludzkiej głowy. Minimalizuje to zawirowania powietrza, poprawia komfort noszenia i jest bardziej atrakcyjne wizualnie.

Wnętrze, które można prać*
Wysoka jakość użytych materiałów wewnętrznych umożliwia łatwe czyszczenie kasku Arai na mokro przy użyciu letniej wody i łagodnego mydła.

Twarda powłoka zewnętrzna, miękka powłoka wewnętrzna*
Arai wykorzystuje twardą powłokę zewnętrzną do rozproszenia energii uderzenia w razie wypadku oraz bardziej miękką powłokę wewnętrzną do pochłonięcia pozostałej energii po wypadku. Unikalna, jednoczęściowa skorupa wewnętrzna EPS łączy w sobie aż 5 różnych gęstości materiału w jednej skorupie.

Zamknięcie typu Double-D*
Płaskie zamknięcie typu Double-D delikatnie przylega do głowy użytkownika, nie przeszkadzając mu. Brak ruchomych części, brak podatności na rdzę, pasek podbródkowy, który zawsze dobrze przylega, oraz brak możliwości samodzielnego otwarcia to przekonujące argumenty przemawiające za tym typem zamknięcia.

Różne rozmiary skorupy zewnętrznej*
W przeciwieństwie do innych producentów kasków, Arai stosuje w większości modeli oddzielną skorupę zewnętrzną dla każdego z dwóch rozmiarów kasków ze względów bezpieczeństwa. Dzięki temu oraz różnym modelom Arai każdy użytkownik może znaleźć dokładnie taki kask, który najlepiej do niego pasuje i sprawia mu przyjemność.

Komfort na co dzień*
Komfort na co dzień osiągnięto dzięki połączeniu organicznych kształtów skorupy i indywidualnie regulowanej wyściółki. Wysokiej jakości materiały tekstylne i skuteczna wentylacja dopełniają obrazu. Dzięki doskonałemu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości kaski Arai są zaprojektowane tak, aby można je było nosić przez długi czas bez zmęczenia i negatywnego wpływu na użytkownika.

Ograniczona 5-letnia gwarancja*
Wszystkie kaski Arai są objęte ograniczoną 5-letnią gwarancją na wady produkcyjne i wykonawcze. Kask będzie serwisowany do 7 lat od daty produkcji.

Wykonywany ręcznie*
Trzeba do 5 lat, zanim pracownik firmy Arai zdobędzie prawo do wykonania skorupy zewnętrznej. Aby stworzyć doskonały kask Arai, potrzeba 27 kroków i około 18 godzin pracy.

Pięć testów jakości*
Każdy kask Arai przechodzi pięć oddzielnych testów jakości na różnych etapach produkcji. Po wykonaniu zewnętrznej powłoki,
po nałożeniu farby lub dekoracji, po montażu i na dwóch innych pośrednich etapach produkcji.

Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaWłókno szklane
MarkaArai
Grupa wiekowaDorośli
KolorCzarny
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
Osłona przeciwsłonecznaNie
Malowanieosłabiony
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask motocyklowy Arai Renegade-V (Frost Black)
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również