-38%

Kask motocyklowy Suomy SR Sport Attraction

1 496,16 zł Regular Price 2 423,10 zł
SKU
MD91318-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

SR-SPORT, kask wyścigowy zaprojektowany i używany przez zawodników Suomy we wszystkich mistrzostwach prędkości od MotoGP do CIV. Ważna wizytówka firmy SR-SPORT, która czyni z najbardziej selektywnych tras międzynarodowych swoje naturalne środowisko, łącząc technologię i wydajność dla profesjonalistów. Teraz dostępne dla wszystkich wymagających pilotów. Wyjątkowy poziom bezpieczeństwa, spojler z podwójną funkcją wysuwanego stabilizatora zapewniający maksymalny komfort nawet przy największej prędkości, termoformowany daszek z powłoką przeciwmgielną na całej powierzchni - to wyjątkowe cechy modelu SR-SPORT.

ZABEZPIECZENIE:

POWŁOKA wykonana z materiału Tricarboco, mieszanki włókien, karbonu i włókna, spajana żywicą i produkowana w 2 różnych rozmiarach (M i L), ręcznie drukowana przy użyciu nowych technologii wykorzystujących żywice aramidowe.

ZEWNĘTRZNY POLYSTYREN o właściwościach ochronnych w dwóch rozmiarach (M i L). Specjalne wyprofilowanie i konstrukcja o zróżnicowanej gęstości zwiększają odporność mechaniczną w razie przypadkowego uderzenia; Wyposażona w kanały tunelu aerodynamicznego, gwarantuje doskonałą wentylację.

Foteltermoformowalny i formowany bez wtrysku wykonany jest z płaskiej folii. Dzięki temu każda przyłbica jest wyjątkowa i ma niezrównane właściwości w zakresie wytrzymałości optycznej i mechanicznej. Ponadto, dzięki temu systemowi i zastosowaniu folii poliwęglanowej wyprodukowanej specjalnie przez firmę For General Electric, która jest odporna na zarysowania na zewnątrz i nie zaparowuje wewnątrz, nie ma potrzeby stosowania nieporęcznych i czasami zniekształcających wizjer folii.

System mocowania D-ring opracowany i opatentowany przez firmę Suomy został przetestowany przez miliony użytkowników i pozostaje najlepszym systemem mocowania na świecie.
Pasek jest wyposażony w zapięcie D-ring ze stali nierdzewnej i stały przycisk paska. Przycisk mocujący znajduje się w całkowicie wolnym i dostępnym miejscu i umożliwia łatwą i wygodną obsługę systemu zwalniającego, nawet w rękawiczkach.
Specjalna konstrukcja systemu D-ring (opatentowana przez firmę Suomy) umożliwia bezproblemowe zwolnienie systemu przytrzymującego, nawet w rękawiczkach: Gdy przycisk automatyczny jest zamknięty, taśma tworzy dziurkę na guzik, którą można wykorzystać w bardzo prosty sposób, jak poniżej: «pierścień •, aby pociągnąć za klapkę zwalniającą i zwolnić system zamykania D-ring.

INNER SPACE COMFORT:
PODUSZKI POD NOGI całkowicie zdejmowane i nadające się do prania, w różnych grubościach dla pełnego dostosowania produktu końcowego.
PODUSZKI POD NOGI całkowicie zdejmowane i nadające się do prania, w różnych grubościach dla pełnego dostosowania produktu końcowego.
Wyjmowana skorupa wewnętrzna została ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić równomierne i kontrolowane podparcie na całej głowie.
Widoczne otwory wentylacyjne zapewniają, że napływające powietrze termoreguluje wnętrze kasku, a gorący strumień powietrza jest łatwo odprowadzany z tyłu.
Wewnętrzne obszary (poduszka i powłoka wewnętrzna) są w całości wykonane z delikatnej tkaniny COOLMAX® ACTIVE z impregnacją INTERPOWER:

  • Odprowadza pot od ciała
  • Zapewnia chłód, suchość i wygodę
  • Lekki, miękki i oddychający materiał
  • Testowany i certyfikowany przez ADVANSA

Wyjmowane PARANASO

MATERIAŁY:
Powłoka wykonana z materiału TRICARBOCO, produkowana w dwóch rozmiarach (M i L), materiał mieszany z .
Wewnętrzny polistyren w 2 rozmiarach (M i L), aby zapewnić najlepszą możliwą ergonomię i zmienną gęstość w zależności od rozmiaru. Wyposażony w kanały do tunelu aerodynamicznego.
Wizor drukowany i uzyskiwany z płaskiego arkusza, a następnie termoformowany. Trwała powłoka przeciwmgielna i przeciwzadrapaniowa.

WENTYLACJA:
Innowacyjny tylny wlot powietrza w SR SPORT został zaprojektowany tak, aby jeszcze bardziej poprawić wewnętrzną wentylację samego kasku poprzez wykorzystanie szczątkowych strumieni powietrza, które dzięki efektowi Venturiego tworzą i zapewniają zagłębienie w dolnej części kasku. Skutkuje to znacznym odprowadzeniem wewnętrznego gorącego powietrza i w konsekwencji utrzymaniem komfortowej temperatury również w tylnej części głowy (szyi).

AERODYNAMIKA:
System wentylacyjny SR SPORT, w połączeniu ze specjalnym kształtem wewnętrznej skorupy polistyrenowej, optymalizuje przepływy zewnętrzne i wewnętrzne.
Napędzane przez wloty powietrza i wykorzystujące efekt Venturiego, optymalizują wentylację wewnętrzną. Tylny spojler został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć wibracje na kasku i przesunąć "punkt zwolnienia" strumienia aerodynamicznego tak daleko, jak to możliwe. Zmniejsza to wiry, które tworzą się, gdy ciało uderza w strumień aerodynamiczny, a także poprawia rozpraszanie strumieni.
Zapewnia to równomierne i ciągłe rozprowadzanie strumienia powietrza wewnątrz skorupy, w czym pomaga również krata wydechowa umieszczona z tyłu.

UWAGA:
Kaski są dostarczane WYŁĄCZNIE z CZYSTĄ przyłbicą, przyłbice lustrzane lub przyciemniane są dostępne oddzielnie

.
Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaWłókno szklane
MarkaSuomy
Grupa wiekowaDorośli
KolorCzarny
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
Osłona przeciwsłonecznaTak
Malowaniebłyszczący
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask motocyklowy Suomy SR Sport Attraction
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również