-44%

Kask motocyklowy Suomy SR Sport Attraction

1 354,80 zł Regular Price 2 423,10 zł
SKU
MD91318-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

SR-SPORT, kask wyścigowy zaprojektowany i używany przez zawodników Suomy we wszystkich mistrzostwach prędkości od MotoGP do CIV. Ważna wizytówka firmy SR-SPORT, która czyni z najbardziej selektywnych tras międzynarodowych swoje naturalne środowisko, łącząc technologię i wydajność dla profesjonalistów. Teraz dostępne dla wszystkich wymagających pilotów. Wyjątkowy poziom bezpieczeństwa, spojler z podwójną funkcją wysuwanego stabilizatora zapewniający maksymalny komfort nawet przy największej prędkości, termoformowany daszek z powłoką przeciwmgielną na całej powierzchni - to wyjątkowe cechy modelu SR-SPORT.

ZABEZPIECZENIE:

POWŁOKA wykonana z materiału Tricarboco, mieszanki włókien, karbonu i włókna, spajana żywicą i produkowana w 2 różnych rozmiarach (M i L), ręcznie drukowana przy użyciu nowych technologii wykorzystujących żywice aramidowe.

ZEWNĘTRZNY POLYSTYREN o właściwościach ochronnych w dwóch rozmiarach (M i L). Specjalne wyprofilowanie i konstrukcja o zróżnicowanej gęstości zwiększają odporność mechaniczną w razie przypadkowego uderzenia; Wyposażona w kanały tunelu aerodynamicznego, gwarantuje doskonałą wentylację.

Foteltermoformowalny i formowany bez wtrysku wykonany jest z płaskiej folii. Dzięki temu każda przyłbica jest wyjątkowa i ma niezrównane właściwości w zakresie wytrzymałości optycznej i mechanicznej. Ponadto, dzięki temu systemowi i zastosowaniu folii poliwęglanowej wyprodukowanej specjalnie przez firmę For General Electric, która jest odporna na zarysowania na zewnątrz i nie zaparowuje wewnątrz, nie ma potrzeby stosowania nieporęcznych i czasami zniekształcających wizjer folii.

System mocowania D-ring opracowany i opatentowany przez firmę Suomy został przetestowany przez miliony użytkowników i pozostaje najlepszym systemem mocowania na świecie.
Pasek jest wyposażony w zapięcie D-ring ze stali nierdzewnej i stały przycisk paska. Przycisk mocujący znajduje się w całkowicie wolnym i dostępnym miejscu i umożliwia łatwą i wygodną obsługę systemu zwalniającego, nawet w rękawiczkach.
Specjalna konstrukcja systemu D-ring (opatentowana przez firmę Suomy) umożliwia bezproblemowe zwolnienie systemu przytrzymującego, nawet w rękawiczkach: Gdy przycisk automatyczny jest zamknięty, taśma tworzy dziurkę na guzik, którą można wykorzystać w bardzo prosty sposób, jak poniżej: «pierścień •, aby pociągnąć za klapkę zwalniającą i zwolnić system zamykania D-ring.

INNER SPACE COMFORT:
PODUSZKI POD NOGI całkowicie zdejmowane i nadające się do prania, w różnych grubościach dla pełnego dostosowania produktu końcowego.
PODUSZKI POD NOGI całkowicie zdejmowane i nadające się do prania, w różnych grubościach dla pełnego dostosowania produktu końcowego.
Wyjmowana skorupa wewnętrzna została ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić równomierne i kontrolowane podparcie na całej głowie.
Widoczne otwory wentylacyjne zapewniają, że napływające powietrze termoreguluje wnętrze kasku, a gorący strumień powietrza jest łatwo odprowadzany z tyłu.
Wewnętrzne obszary (poduszka i powłoka wewnętrzna) są w całości wykonane z delikatnej tkaniny COOLMAX® ACTIVE z impregnacją INTERPOWER:

  • Odprowadza pot od ciała
  • Zapewnia chłód, suchość i wygodę
  • Lekki, miękki i oddychający materiał
  • Testowany i certyfikowany przez ADVANSA

Wyjmowane PARANASO

MATERIAŁY:
Powłoka wykonana z materiału TRICARBOCO, produkowana w dwóch rozmiarach (M i L), materiał mieszany z .
Wewnętrzny polistyren w 2 rozmiarach (M i L), aby zapewnić najlepszą możliwą ergonomię i zmienną gęstość w zależności od rozmiaru. Wyposażony w kanały do tunelu aerodynamicznego.
Wizor drukowany i uzyskiwany z płaskiego arkusza, a następnie termoformowany. Trwała powłoka przeciwmgielna i przeciwzadrapaniowa.

WENTYLACJA:
Innowacyjny tylny wlot powietrza w SR SPORT został zaprojektowany tak, aby jeszcze bardziej poprawić wewnętrzną wentylację samego kasku poprzez wykorzystanie szczątkowych strumieni powietrza, które dzięki efektowi Venturiego tworzą i zapewniają zagłębienie w dolnej części kasku. Skutkuje to znacznym odprowadzeniem wewnętrznego gorącego powietrza i w konsekwencji utrzymaniem komfortowej temperatury również w tylnej części głowy (szyi).

AERODYNAMIKA:
System wentylacyjny SR SPORT, w połączeniu ze specjalnym kształtem wewnętrznej skorupy polistyrenowej, optymalizuje przepływy zewnętrzne i wewnętrzne.
Napędzane przez wloty powietrza i wykorzystujące efekt Venturiego, optymalizują wentylację wewnętrzną. Tylny spojler został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć wibracje na kasku i przesunąć "punkt zwolnienia" strumienia aerodynamicznego tak daleko, jak to możliwe. Zmniejsza to wiry, które tworzą się, gdy ciało uderza w strumień aerodynamiczny, a także poprawia rozpraszanie strumieni.
Zapewnia to równomierne i ciągłe rozprowadzanie strumienia powietrza wewnątrz skorupy, w czym pomaga również krata wydechowa umieszczona z tyłu.

UWAGA:
Kaski są dostarczane WYŁĄCZNIE z CZYSTĄ przyłbicą, przyłbice lustrzane lub przyciemniane są dostępne oddzielnie

.
Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaWłókno szklane
MarkaSuomy
Grupa wiekowaDorośli
KolorCzarny
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
Osłona przeciwsłonecznaTak
Malowaniebłyszczący
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask motocyklowy Suomy SR Sport Attraction
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również
Helm HJC i70 Watu MC10
Helm HJC i70 Watu MC10
743,92 zł Regular Price 1 213,49 zł
HJC V10 Tami Integralhelm (schwarzmatt/grau)
HJC V10 Tami Integralhelm (schwarzmatt/grau)
1 616,58 zł Regular Price 1 796,20 zł