-50%

Kask motocyklowy Suomy Stellar Plain (B-Ware | czarny matowy)

Regular Price 966,33 zł Special Price 480,73 zł
W magazynie
SKU
MD96300
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

B-ware

Zaprojektowany z myślą o najmłodszych rowerzystach Suomy, STELLAR to kask z pełną twarzą, który jest dostępny dla każdego. Został on zainspirowany przez swojego poprzednika Speedstara i uzupełnia ofertę. Szeroka wizjerka w klasie optycznej 1, w tym Pinlock Max Vision i wizjer wewnętrzny Maxi, spełniają wszystkie warunki widoczności. Stabilne i wygodne dopasowanie, wyjmowane wkładki z hipoalergicznych materiałów oraz wlot powietrza z przodu, który zapewnia lepszy przepływ powietrza nawet przy najniższej prędkości, to konieczność nawet w przypadku kasku z termoplastyczną skorupą Adv. Do istniejącego symbolu graficznego, symbolu Gwiazdy, dodano nowe, intrygujące wzory.

Materiały

  • Skorupa wykonana z ADT Advanced Thermoplastic, produkowana w dwóch rozmiarach (M i L).
  • Wewnętrzny polistyren w 2 rozmiarach (M i L) dla optymalnego, wygodnego dopasowania.
  • Shield szerokokątny, termoformowany z płaskiego arkusza. Klasa optyczna 1 i maksymalne widzenie Pinlock.
  • Wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Szeroki dym łatwo dostępny z zewnątrz.

Wentylacja

  • WLOT POWIETRZA Przepływ powietrza w górnej, przedniej części kasku można regulować, ustawiając środkową część wlotu powietrza.
  • WENTYLATORY TYLNEGO POWIETRZA Innowacyjny tylny wlot powietrza został zaprojektowany w celu dalszej poprawy wentylacji kasku poprzez wykorzystanie szczątkowych strumieni powietrza, które z kolei tworzą wytłumienie w dolnej części kasku dzięki efektowi Venturiego, zapewniając w ten sposób silny wyciąg gorącego powietrza, utrzymując komfortową temperaturę.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, kask musi ściśle przylegać do głowy i być prawidłowo i bezpiecznie zapięty, tak aby nie można go było zdjąć przez pociągnięcie lub przekręcenie wokół głowy.
Jeżeli jest zbyt duża, może zsuwać się na oczy lub obracać na boki w wyniku ruchów podczas jazdy, zasłaniając widok w prawo.

Powłoka zewnętrzna wykonana z tworzywa termoplastycznego ADT Advance, dostępna w dwóch rozmiarach (M i L).


Wewnętrzna wyściółka ochronna z POLYSTYROLU , dostępna w dwóch rozmiarach (M i L). Specjalny kształt i konstrukcja o różnej gęstości zwiększają odporność mechaniczną na przypadkowe uderzenia. Wewnętrzne kanały opracowane w tunelu aerodynamicznym gwarantują doskonałą wentylację.

Wizytówka Klasa optyczna 1 z Pinlock Max Vision.

INTERIOR SUNVISOR.

RETENTION SYSTEM D-RING został przebadany i opatentowany przez firmę Suomy. Został on przebadany przez miliony użytkowników końcowych i jest najlepszym systemem na świecie. Pasek podbródkowy ma pierścień w kształcie litery D wykonany ze stali nierdzewnej i przycisk do mocowania zapięcia. Przycisk jest umieszczony w całkowicie wolnym miejscu i można go łatwo używać nawet w rękawiczkach: Gdy przycisk jest zamknięty, pasek podbródkowy tworzy pętlę, której można użyć jako pierścienia do pociągnięcia za wypustkę i zwolnienia systemu zamykania.

.
Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaPoliwęglan
MarkaSuomy
Grupa wiekowaDorośli
KolorCzarny
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
RozmiarXS (53)
Rozmiar KaskuXS (53/54)
Osłona przeciwsłonecznaTak
Malowanieosłabiony
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask motocyklowy Suomy Stellar Plain (B-Ware | czarny matowy)
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również