O nas

Kim jesteśmy

😃 Założone w 1995 roku i od tego czasu odnoszące sukcesy na rynku
📌 z siedzibą i korzeniami w Karlsruhe (Niemcy)

Nasza jakość

🛒 blisko naszych klientów dzięki naszemu sklepowi o powierzchni 800m²
🔎 ponad 100 wysokiej jakości marek w naszym asortymencie

Nasze roszczenie

📦 ponad 95% wszystkich artykułów znajduje się w naszym własnym magazynie
🚚 zazwyczaj wysyłka w ciągu kilku godzin

Witamy w King-Moto!

Naszym celem jest dostarczenie motocyklistom najlepszej odzieży motocyklowej i najwyższej jakości akcesoriów motocyklowych w uczciwym stosunku ceny do jakości. Dzięki naszemu sklepowi, który powstał w Karlsruhe w 1995 roku, posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradzaniu naszym klientom we wszystkich aspektach odzieży i akcesoriów motocyklowych, a także niezwykle szeroki asortyment produktów od najbardziej renomowanych markowych producentów.

Na przykład sprzedajemy wszystkie 17 wiodących marek kasków motocyklowych, a także największych producentów kombinezonów skórzanych, kurtek motocyklowych, spodni motocyklowych i butów motocyklowych. Dużą wagę przywiązujemy również do jakości w zakresie akcesoriów motocyklowych. Na przykład oprócz GIVI, Bagster i SW-Motech sprzedajemy również specjalistę od bagażu Hepco & Becker, który produkuje w Niemczech.

Ponad 95% artykułów oferowanych w sklepie posiadamy na miejscu w magazynie. Z reguły Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu kilku godzin. DHL lub UPS zapewniają szybką i bezproblemową dostawę.

Z czego też jesteśmy dumni:

Nie wyrzucamy zwróconych, używanych lub uszkodzonych przedmiotów, ale naprawiamy je i czyścimy, a następnie oferujemy na platformach second-hand. W ten sposób świadomie przeciwstawiamy się mentalności wyrzucania, która jest szczególnie rozpowszechniona w handlu internetowym. Ponadto poddajemy recyklingowi nasze kartony, a także wykorzystujemy do wysyłki do naszych klientów kartony, które otrzymaliśmy od naszych dostawców.

Bardzo cieszymy się na Twój zakup!

Jak nas znaleźć:

Telefon: 0721 / 9714380 - (niemiecki i angielski)
Email: [email protected]