Metody płatności

Metody płatności

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać jedną z różnych metod płatności - w zależności od wielkości zamówienia i Twoich osobistych preferencji. Poniższy przegląd daje ogólne pojęcie i powinien ułatwić podjęcie decyzji.
Która metoda płatności jest najbezpieczniejsza?
Niezawodny standard bezpieczeństwa jest dla nas najwyższym priorytetem. Wszystkie oferowane przez nas metody płatności są więc uważane za w pełni bezpieczne i przez lata ugruntowały swoją pozycję jako sprawdzone metody płatności w handlu internetowym.
Czy mogę jeszcze zmienić wybraną metodę płatności?
Niestety, z przyczyn technicznych nie ma możliwości zmiany sposobu płatności w późniejszym terminie. Jeśli chcesz zapłacić przez PayPal zamiast przedpłaty, proszę po prostu anulować istniejące zamówienie i złożyć zamówienie ponownie w naszym sklepie internetowym, używając właściwej metody płatności.

Dzięki PayPal możesz płacić szybko i bezpiecznie. Pozostawiając dane swojego banku i karty kredytowej w PayPal, nie musisz ich ponownie wpisywać przy każdym zakupie. Wykorzystaj swoje dotychczasowe konto PayPal i wygodnie zapłać za swoje zamówienie u nas.
PayPal Express
Dzięki PayPal Express możesz jeszcze bardziej skrócić proces składania zamówienia. Przycisk w koszyku przenosi Cię bezpośrednio do konta PayPal, więc nie musisz się u nas rejestrować. Informacje dotyczące zamówienia, takie jak dane karty kredytowej i dane adresowe, są przekazywane bezpośrednio przez PayPal i nie muszą być ponownie wprowadzane.
  • Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu PayPal. Tam można dokonać rezerwacji, klikając przycisk "Płatność".
  • Aby móc zapłacić przez PayPal, musisz mieć konto PayPal.
  • Własne konto PayPal można założyć bezpłatnie na stronie paypal.com.
  • Zamówienie zostanie wysłane jak tylko otrzymamy Twoją płatność i wszystkie przedmioty będą dostępne.
  • Inny adres dostawy można wprowadzić tylko przed zakończeniem procesu zamówienia, później zmiana nie jest już możliwa.
  • Maksymalna wartość zamówienia wynosi 5.000 euro wraz z kosztami wysyłki.
  • Przy płatności przez PayPal nie ma już możliwości zmiany adresu dostawy po otrzymaniu zamówienia.
  • O tym, czy płatność w ratach jest dla Ciebie dostępna, dowiesz się po wysłaniu zamówienia w informacjach o zamówieniu/płatności na stronie PayPal.
Przy okazji, płacenie za pomocą PayPal jest zawsze dla Ciebie bezpłatne - my przejmujemy opłaty.

Płacąc za pomocą Sofortüberweisung (SOFORT by Klarna), możesz łatwo, bezpiecznie i szybko przekazać swoje zamówienie za pomocą swojego internetowego konta bankowego. Zaraz po wysłaniu zamówienia ładowana jest strona płatności Sofortüberweisung. Ten sposób płatności oferuje Państwu ochronę danych zatwierdzoną przez TÜV i jest bardzo łatwy w użyciu: Logujesz się za pomocą swoich danych z bankowości internetowej i dokonujesz przelewu, który autoryzujesz za pomocą TAN. Zamówione artykuły zostaną przygotowane do wysyłki natychmiast (jeśli są już w magazynie), a nie dopiero po otrzymaniu przez nas Państwa płatności. W przypadku zwrotu odpowiednia kwota zostanie zwrócona na Twoje konto.
  • Wysyłka nastąpi po otrzymaniu zgody od Klarna Bank AB i pod warunkiem, że wszystkie pozycje są dostępne.

Wygodny i sprawdzony: Płatność poprzez obciążenie karty kredytowej (VISA, MasterCard lub American Express). Wprowadzasz numer karty kredytowej, numer ważności i numer weryfikacyjny, a my przekazujemy dane za pomocą bezpiecznego szyfrowania. Następnie zostaniesz przekierowany do kontroli bezpieczeństwa 3D-Secure w Twoim banku. Kilka sekund później Twoje zamówienie może być już realizowane. Kwota zostanie obciążona dopiero po wysłaniu towaru.

Apple Pay sprawia, że zakupy w naszym sklepie internetowym są szczególnie szybkie i łatwe, ponieważ płacisz za pomocą iPhone'a, iPada lub iMaca - urządzeń, które zawsze masz przy sobie.

Dzięki Apple Pay, robiąc zakupy online za pomocą urządzenia Apple, nie musisz wypełniać żadnych formularzy ani zakładać konta klienta. Po jednokrotnym wprowadzeniu informacji o koncie za pośrednictwem aplikacji Wallet, wystarczy wybrać Apple Pay jako metodę płatności w procesie kasowym. Apple Pay możesz połączyć zarówno z kartą kredytową, jak i kartą giro - na przykład z kartą girocard Sparkassen. Następnie bez wysiłku i bezpiecznie potwierdź płatność za pomocą Face ID lub Touch ID.

Na swoim MacBooku Pro potwierdź zakup za pomocą Touch ID na Touch Bar. Jeśli korzystasz z MacBooka lub Maca bez Touch Bara, procedurę ID przejmie iPhone lub Apple Watch. Należy pamiętać, że wszystkie urządzenia korzystają z tych samych kont iCloud i należy najpierw włączyć płatność na MacBooku lub Macu w aplikacji Apple Wallet.

Jeśli zdecydujemy się na płatność za pośrednictwem Przelewy24, prześlemy wszystkie niezbędne dane do firmy. Następnie wystarczy wybrać swój bank uczestniczący w programie i potwierdzić płatność numerem TAN. Zostaniesz wtedy przekierowany bezpośrednio do nas. Gdy tylko proces płatności zakończy się sukcesem, otrzymujemy odpowiednie powiadomienie. Dzięki temu możemy natychmiast wysłać towary znajdujące się w magazynie i zapewnić Państwu krótki czas dostawy.