Kamizelka motocyklowa Alpinestars Tech-Air 5 System Airbag

SKU
MD93850-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

Uwaga: Ten produkt może być sprzedawany wyłącznie przez autoryzowanego lokalnego dealera, dlatego niestety nie może zostać wysłany.


Kamizelka z poduszką powietrzną Alpinestars Tech-Air 5

Alpinestars od momentu powstania w 1963 roku na nowo definiuje ochronę motocyklistów, a teraz wprowadza na rynek zupełnie nowy system autonomicznych motocyklowych poduszek powietrznych Tech-Air® 5. Tech-Air® 5 to najnowszy dodatek do rodziny Alpinestars Tech-Air®, która obejmuje systemy Tech-Air® Race i Tech-Air® Street. Alpinestars pozostaje liderem w dziedzinie technologii aktywnych poduszek powietrznych dla motocyklistów i ich pasażerów.

UPDATE:
Nowa aktualizacja oprogramowania dla Tech-Air 5 jest dostępna w aplikacji Alpinestars Tech-Air! Dzięki tej aktualizacji oprogramowania wprowadzono TRYB JAZDY WYŚCIGOWEJ.
Technolog-Air 5 jest domyślnie dostarczany w TRYBIE JAZDY STREETOWEJ.
Najpierw należy zaktualizować aplikację Tech-Air App do najnowszej wersji (zwykle dzieje się to automatycznie, chyba że automatyczne aktualizacje aplikacji są wyłączone).
Następnie należy otworzyć aplikację i wybrać Ustawienia, a w nich pozycję Oprogramowanie. Gdy tylko kamizelka Tech-Air 5 zostanie włączona i system zostanie sparowany z aplikacją, oprogramowanie systemu może zostać zaktualizowane w aplikacji za pośrednictwem tego elementu.

Po aktualizacji, jako kolarz zobaczysz nową opcję „Tryby jazdy“ w ustawieniach aplikacji i będziesz mógł przełączać się między trybem STREET i RACE.
Proszę pamiętać, że tryb „RACE RIDING“ MUSI być używany do jazdy po zamkniętych torach i nie może być używany do żadnego innego rodzaju jazdy!!!

Features:

 • Tech-Air® 5 to smukła, samodzielna, nadająca się do noszenia kamizelka z poduszką powietrzną, którą można założyć pod każdą dopasowaną kurtkę tekstylną lub kompatybilną z Tech-Air.
 • Tech-Air® 5 zapewnia bezkonkurencyjną ochronę górnej części ciała i chroni motocyklistów dzięki wyjątkowej osłonie ramion, klatki piersiowej, żeber i całych pleców kierowcy.
 • Ochrona ramion ma kluczowe znaczenie podczas kolizji drogowej: ramiona motocyklisty są wyjątkowo chronione przez Tech-Air®, co minimalizuje ryzyko urazów ramion i obojczyków.
 • Zintegrowane czujniki: w momencie wykrycia sytuacji awaryjnej uruchamiana jest ochronna poduszka powietrzna, która zapewnia niezrównaną ochronę rowerzysty przy maksymalnym czasie napełniania wynoszącym 40 ms.
 • Absorpcja uderzenia podczas noszenia poduszki powietrznej prowadzi do zmniejszenia siły uderzenia nawet o 93% w porównaniu z pasywnym ochraniaczem.
 • System jest również niezwykle łatwy w użyciu: Wystarczy zapiąć kamizelkę i zamknąć klapę magnetyczną, aby być gotowym do działania

Specyfikacje:
Technologia:

 • Najnowocześniejsza kamizelka Tech-Air® 5 wyposażona jest w aktywny system elektroniczny z sześcioma zintegrowanymi czujnikami (3 żyroskopy i 3 akcelerometry) oraz algorytmem zderzeniowym, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do dokładnego monitorowania, kiedy należy uruchomić poduszkę powietrzną w razie zderzenia. Dane z milionów kilometrów i tysięcy wypadków zostały przeanalizowane na podstawie wieloletnich badań z udziałem najlepszego na świecie zawodnika MotoGP i klienta Alpinestars w celu ciągłego udoskonalania inteligentnego algorytmu wykrywania kolizji.
 • Tech-Air® 5 jest wyposażony w łączność Bluetooth i powiązaną aplikację Tech-Air®, która wyświetla stan działania systemu, stan baterii i szczegółową analizę jazdy za pośrednictwem smartfona kierowcy.

Bateria:

 • Akumulator litowo-jonowy o czasie pracy 30 godzin.
 • Wskaźnik LED informuje o stanie działania poduszki powietrznej.
 • Systen jest wyposażony w magnetyczną ładowarkę micro USB.

Dobrze wiedzieć:

 • Po wdrożeniu kamizelkę należy wysłać do serwisu, ponieważ tylko przeszkolony personel może zajmować się naprawą nabojów gazowych - usługa wdrożenia 299,95 EUR
 • Co dwa lata kamizelkę należy wysłać do serwisu - usługa konserwacji 99,95 EUR

.
Więcej informacji
Więcej informacji
MarkaAlpinestars
KolorBeżowy
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamizelka motocyklowa Alpinestars Tech-Air 5 System Airbag
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również