Kask motocyklowy Suomy Speedstar Iwantu

SKU
MD88276-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

Speedstar

Ambitny Speedstar to nowy kask Suomy, oferujący nową koncepcję wszechstronnego kasku sportowego z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodach. Częste sesje w tunelu aerodynamicznym, testowane jako kask wyścigowy, umożliwiły stworzenie dynamicznych kształtów, wysokiego współczynnika aerodynamicznego i godnej pozazdroszczenia równowagi ogólnej. Dział R & D, Projektowania i Testów Jeździeckich opracował pakiet rozwiązań, które poprawiają komfort i wszechstronność dzięki oddychającym tkaninom technicznym, paskowi podbródkowemu z pierścieniem D oraz zrównoważonemu dopasowaniu do wszystkich typów jeźdźców. Nowa wizjerka wtryskowa o klasie optycznej 1 i zmiennej grubości zapewnia najlepszą widoczność pod wieloma kątami dzięki systemowi Pinlock Max Vision. Wbudowana szeroka osłona przeciwsłoneczna sięga aż do poduszek policzkowych i zapewnia pełną ochronę przed promieniami słonecznymi.

Skorupa wykonana z materiału TRICARBOCO, produkowana w dwóch rozmiarach (M i L), mieszanka ..., włókna węglowego i włókna, żywica na całej powierzchni.
Wewnętrzny polistyren w 2 rozmiarach (M i L) dla optymalnego, wygodnego dopasowania.
Szkło szerokokątne, termoformowane z płaskiego arkusza. Klasa optyczna 1
Wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Szeroki dym łatwo dostępny z zewnątrz.

WLOT POWIETRZA Przepływ powietrza w górnej, przedniej części kasku można regulować, ustawiając centralną część wlotu powietrza.

WENTYLATORY TYLNEGO POWIETRZA Innowacyjny tylny wlot powietrza został zaprojektowany w celu dalszej poprawy wentylacji kasku poprzez wykorzystanie szczątkowych strumieni powietrza, które z kolei tworzą wytłumienie w dolnej części kasku dzięki efektowi Venturiego, zapewniając w ten sposób silny wyciąg gorącego powietrza, utrzymując komfortową temperaturę.

Strong>BOCZNY WLOT POWIETRZA Stałe wloty powietrza po bokach umożliwiają wyciąganie powietrza w kasku dzięki efektowi Venturiego. Specjalny kształt może również minimalizować turbulencje i ograniczać możliwość wstrząsów kasku.

Podwójne spojlery zostały przebadane pod kątem redukcji drgań kasku. Są one zasilane przez wewnętrzną wentylację powietrza, a dzięki efektowi Venturiego optymalizują wentylację wewnętrzną.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, kask musi ściśle przylegać do głowy oraz być prawidłowo i bezpiecznie zapięty, tak aby nie można go było zdjąć przez pociągnięcie lub przekręcenie wokół głowy.
Jeżeli jest zbyt duży, może zsuwać się na oczy lub obracać na boki w wyniku ruchów podczas jazdy, zasłaniając widok w prawo.

POWŁOKA ZEWNĘTRZNA z materiału Tricarboco, mieszanki ..., włókna węglowego i włókien, połączonych żywicą, produkowana w 2 rozmiarach (M i L), wykonywana ręcznie przy użyciu nowych technologii, które przewidują stosowanie żywic aramidowych.

br />Wewnętrzna podszewka ochronna z POLYSTYROLU-, dostępna w dwóch rozmiarach (M i L). Specjalny kształt i konstrukcja o różnej gęstości zwiększają odporność mechaniczną na przypadkowe uderzenia. Kanały wewnętrzne opracowane w tunelu aerodynamicznym gwarantują doskonałą wentylację.

Wizytówka Klasa optyczna 1 z Pinlock Max Vision.

RETENTION SYSTEM D-RING został przebadany i opatentowany przez firmę Suomy. Został on przebadany przez miliony użytkowników końcowych i jest najlepszym systemem na świecie. Pasek podbródkowy jest wyposażony w pierścień D-ring ze stali nierdzewnej i przycisk do mocowania zapięcia. Przycisk jest umieszczony w całkowicie wolnym miejscu i można go łatwo używać nawet w rękawiczkach: Gdy przycisk jest zamknięty, pasek podbródkowy tworzy pętlę, której można użyć jako pierścienia do pociągnięcia za wypustkę i zwolnienia systemu zamykania.

Kaski są dostarczane TYLKO z przezroczystą przyłbicą, przyłbice lustrzane lub przyciemniane są dostępne oddzielnie

.
Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaWłókno szklane
MarkaSuomy
Grupa wiekowaDorośli
KolorCzarny
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
Osłona przeciwsłonecznaTak
Malowaniebłyszczący
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask motocyklowy Suomy Speedstar Iwantu
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również
Kask motocyklowy Suomy Stellar Villian
Kask motocyklowy Suomy Stellar Villian
990,14 zł Regular Price 1 042,24 zł
Nolan N60-6 Lancer Integralhelm (schwarz/weiß/pink/blau)
Nolan N60-6 Lancer Integralhelm (schwarz/weiß/pink/blau)
849,81 zł Regular Price 1 153,08 zł
Kask Shark Spartan GT Pro Blank Fullface (czarny matowy)
Kask Shark Spartan GT Pro Blank Fullface (czarny matowy)
1 517,91 zł Regular Price 2 217,50 zł