-46%

Kask motocyklowy Suomy Speedstar Propeller (biały)

966,33 zł Regular Price 1 791,83 zł
SKU
MD88272-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

SPORTTOURING

Speedstar

Ambitny Speedstar to nowa intuicja Suomy, oferująca nową koncepcję wszechstronnego kasku sportowego z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodach. Częste testy w tunelu aerodynamicznym, przeprowadzane jako kask wyścigowy, umożliwiły stworzenie dynamicznych kształtów, wysokiego współczynnika aerodynamicznego i godnej pozazdroszczenia równowagi ogólnej. Dział R & D, Projektowania i Testów Jeździeckich opracował pakiet rozwiązań, które poprawiają komfort i wszechstronność dzięki oddychającym tkaninom technicznym, paskowi podbródkowemu z pierścieniem D oraz zrównoważonemu dopasowaniu do wszystkich typów jeźdźców. Nowa wizjerka wtryskowa o klasie optycznej 1 i zmiennej grubości zapewnia najlepszą widoczność pod wieloma kątami dzięki systemowi Pinlock Max Vision. Wbudowana szeroka osłona przeciwsłoneczna sięga aż do poduszek policzkowych i zapewnia pełną ochronę przed promieniami słonecznymi.

Skorupa wykonana z materiału TRICARBOCO, produkowana w dwóch rozmiarach (M i L), mieszanka ..., włókna węglowego i włókna, żywica na całej powierzchni.
Wewnętrzny polistyren w 2 rozmiarach (M i L) dla optymalnego, wygodnego dopasowania.
Szkło szerokokątne, termoformowane z płaskiego arkusza. Klasa optyczna 1
Wewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Szeroki dym łatwo dostępny z zewnątrz.

WLOT POWIETRZA Przepływ powietrza w górnej, przedniej części kasku można regulować, ustawiając centralną część wlotu powietrza.

WENTYLATORY TYLNEGO POWIETRZA Innowacyjny tylny wlot powietrza został zaprojektowany w celu dalszej poprawy wentylacji kasku poprzez wykorzystanie szczątkowych strumieni powietrza, które z kolei tworzą wytłumienie w dolnej części kasku dzięki efektowi Venturiego, zapewniając w ten sposób silny wyciąg gorącego powietrza, utrzymując komfortową temperaturę.

Strong>BOCZNY WLOT POWIETRZA Stałe wloty powietrza po bokach umożliwiają wyciąganie powietrza w kasku dzięki efektowi Venturiego. Specjalny kształt może również minimalizować turbulencje i ograniczać możliwość wstrząsów kasku.

Podwójne spojlery zostały przebadane pod kątem redukcji drgań kasku. Są one zasilane przez wewnętrzną wentylację powietrza, a dzięki efektowi Venturiego optymalizują wentylację wewnętrzną.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, kask musi ściśle przylegać do głowy oraz być prawidłowo i bezpiecznie zapięty, tak aby nie można go było zdjąć przez pociągnięcie lub przekręcenie wokół głowy.
Jeżeli jest zbyt duży, może zsuwać się na oczy lub obracać na boki w wyniku ruchów podczas jazdy, zasłaniając widok w prawo.

POWŁOKA ZEWNĘTRZNA z materiału Tricarboco, mieszanki ..., włókna węglowego i włókien, połączonych żywicą, produkowana w 2 rozmiarach (M i L), wykonywana ręcznie przy użyciu nowych technologii, które przewidują stosowanie żywic aramidowych.

br />Wewnętrzna podszewka ochronna z POLYSTYROLU-, dostępna w dwóch rozmiarach (M i L). Specjalny kształt i konstrukcja o różnej gęstości zwiększają odporność mechaniczną na przypadkowe uderzenia. Kanały wewnętrzne opracowane w tunelu aerodynamicznym gwarantują doskonałą wentylację.

Wizytówka Klasa optyczna 1 z Pinlock Max Vision.

RETENTION SYSTEM D-RING został przebadany i opatentowany przez firmę Suomy. Został on przebadany przez miliony użytkowników końcowych i jest najlepszym systemem na świecie. Pasek podbródkowy jest wyposażony w pierścień D-ring ze stali nierdzewnej i przycisk do mocowania zapięcia. Przycisk jest umieszczony w całkowicie wolnym miejscu i można go łatwo używać nawet w rękawiczkach: Gdy przycisk jest zamknięty, pasek podbródkowy tworzy pętlę, która może być użyta jako pierścień do pociągnięcia za wypustkę i zwolnienia systemu zamykającego.

Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaWłókno szklane
MarkaSuomy
Grupa wiekowaDorośli
KolorBiała
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
Osłona przeciwsłonecznaTak
Malowanieosłabiony
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask motocyklowy Suomy Speedstar Propeller (biały)
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również