-39%

Nolan N80-8 Staple N-Com kask z pełną twarzą (biały / czerwony)

832,31 zł Regular Price 1 359,66 zł
SKU
MD98277-MAIN
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

." />
Opis

N80-8, stworzony dla odważnych. Nowy topowy kask szosowy z pełną twarzą, następca niezwykle popularnego modelu N87.

Jako jeden z pierwszych kasków na rynku, Nolan N80-8 jest certyfikowany zgodnie z nową normą bezpieczeństwa ECE 22-06 i tym samym spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa w zakresie maksymalnej ochrony.

Soczewka Pinlock® w zestawie

Funkcje

 • Poliwęglanowa skorupa w 2 rozmiarach (XXS-M / L-3XL)
 • N.E.R.S. - System odblokowania awaryjnego Nolan (zgłoszony do opatentowania)
 • Ultra-szeroka osłona przeciwsłoneczna
 • Dołączona osłona wewnętrzna Pinlock® zapobiegająca zaparowaniu
 • Szkło przeciwsłoneczne VPS z ochroną UV-400
 • Automatyczny system zwijania VPS (opatentowany)
 • System mocowania Microlock2® (opatentowany)
 • System wentylacji górnej z AirBooster-... Technologia
 • W pełni wyjmowana i nadająca się do prania wkładka wewnętrzna Clima Comfort z tkanin przyjaznych dla środowiska
 • Wyściełanie z innowacyjną konstrukcją siatkową
 • LPC - Liner Positioning Control
 • . Kontrola położenia wkładki
 • Wyściełane poduszki policzkowe z wyjmowaną wyściółką
 • Regulacja gogli
 • Wyprofilowane wycięcie na poduszki policzkowe w polistyrenie
 • Ochrona przed wiatrem
 • Wyposażenie dla N-Com
 • Wyposażenie dla ESS - sygnał stopu awaryjnego
 • Approbata ECE 22. 06

N.E.R.S. - Nolan Emergency Release System

Ten zgłoszony do opatentowania system umożliwia pracownikom służb ratowniczych usunięcie poduszek policzkowych z kasku, gdy motocyklista ma go jeszcze na sobie, poprzez pociągnięcie czerwonych zatrzasków z przodu poduszek policzkowych.

Ultra-wide visor

Duża powierzchnia wizjera S/R (Scratch Resistant) pozwala na szerszy widok, nawet na boki, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo czynne.

Wewnętrzny wizjer przeciwmgielny Pinlock®

Dzięki opatentowanemu systemowi regulacji, rozciągliwość wewnętrznego wizjera Pinlock® można regulować z zewnątrz wizjera bez konieczności jego zdejmowania. Pełna silikonowa obwódka (FSB), przyjęta na licencji Pinlock®, z jednej strony pozwala na powiększenie komory powietrznej między zewnętrzną a wewnętrzną stroną kasku, co jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko zaparowania; z drugiej strony zmniejsza ryzyko zarysowania wizjera.

Szkło przeciwsłoneczne VPS

Wykonana z LEXANU* osłona przeciwsłoneczna jest poddana obróbce S/R (odporna na zarysowania) i F/R (przeciwmgielna) oraz zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV do 400 nanometrów. Można go łatwo zdjąć w celu konserwacji lub czyszczenia i jest w pełni regulowany. System aktywacji (opatentowany) umożliwia automatyczne zwijanie osłony przeciwsłonecznej w pozycji gotowości, upraszczając manewry awaryjne wymagane do szybkiego osiągnięcia maksymalnego poziomu widoczności oferowanego przez osłonę przeciwsłoneczną.

Microlock² (opatentowany)

Dostępny w zależności od wersji produktu. Jest to opatentowany system mocowania z podwójną dźwignią i regulacją mikrometryczną. Składa się z termoplastycznej, ergonomicznej dźwigni otwierającej i drugiej, aluminiowej, ząbkowanej dźwigni przytrzymującej. Zębata dźwignia zwalnia pasek mikrometryczny, dzięki czemu pasek podbródkowy można otworzyć tylko przy bardzo dużym obrocie dźwigni otwierającej. Urządzenie to minimalizuje możliwość niezamierzonego otwarcia systemu zabezpieczającego.

Technologia AirBooster


Wyjątkowy system górny "AirBooster Technology" zapewnia optymalną wentylację w miejscu, gdzie głowa motocyklisty potrzebuje jej najbardziej: Powietrze jest pobierane z górnego wlotu powietrza i wtłaczane do najbardziej krytycznych obszarów, unikając rozproszenia, aby zapewnić maksymalny komfort nawet w ekstremalnych warunkach jazdy.

Dodatkowo system wentylacji posiada:

 • wlot powietrza na osłonie podbródka - umożliwia wentylację na poziomie ust i kieruje powietrze bezpośrednio do wizjera, ograniczając zaparowanie szyby
 • wylot tylny - jest zintegrowany z tylnym spojlerem i przepuszcza gorące, zużyte powietrze

Wyściełanie wewnętrzne "Clima Comfort"

Nowa koncepcja, w której wyściółka wewnętrzna jest wykonana z mikroperforowanej tkaniny o podwójnej gęstości. W połączeniu z górnym systemem wentylacji "AirBooster Technology" rozprowadza on powietrze w górnej części głowy motocyklisty. Rolka na szyję jest wyjmowana, można ją prać i regulować, dzięki czemu można ją łatwo dostosować do kształtu jeźdźca i do różnych ustawień wynikających z różnych pozycji jazdy.

Wewnętrzna wyściółka o innowacyjnej konstrukcji z siatki

W połączeniu z systemem wentylacji AirBooster Technology jeszcze bardziej poprawia przepływ powietrza wokół głowy jeźdźca.

LPC - Liner Positioning Control

System ten umożliwia regulację położenia wyściółki, dzięki czemu kask można dostosować do różnych wymagań i kształtów głowy.
Adaptacyjna muszla oczna
System ten został zaprojektowany w celu zwiększenia komfortu osób noszących okulary. Umożliwia on szybkie i łatwe tworzenie miejsca na skronie w poduszkach policzkowych. Jest odwracalna, dzięki czemu poduszki policzkowe można przywrócić do stanu pierwotnego. Poduszki policzkowe mają wewnętrzną piankową wyściółkę, którą można wyjąć z materiałowej osłony w celu łatwego prania.

Przygotowanie do systemu łączności N-COM

Kask jest gotowy i zatwierdzony po zainstalowaniu systemu łączności N-Com. Zarówno system umożliwiający instalację, jak i sam zgodny produkt N-Com zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu instalacji systemu

Zgodność z N-COM

Seria B902 L - seria B902 S - seria B601R - ESS - seria MCS III R

>.
Więcej informacji
Więcej informacji
WersjaPoliwęglan
MarkaNolan
Grupa wiekowaDorośli
KolorBiała
SezonPrzez cały rok
PłećUnisex
Osłona przeciwsłonecznaTak
Malowaniebłyszczący
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nolan N80-8 Staple N-Com kask z pełną twarzą (biały / czerwony)
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również