TomTom Rider 550 Navi Premium Pack

2 213,12 zł
Zaległości, data dostawy nieznana
SKU
MD85787
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

TomTom RIDER 550 World PP

Pakiet Premium Great Rides World


Nawigacja TomTom RIDER 550 World
Stabilny uchwyt motocyklowy z zasilaniem za pomocą przewodu akumulatora 12V
Rozwiązanie antykradzieżowe
Przewód ładujący USB
Uchwyt samochodowy i przewód ładujący 12V
Torba ochronna
Mapa 165 krajów świata z możliwością instalacji
TomTom RIDER – Ride Your Way! TomTom Rider daje Ci pełną kontrolę nad jazdą dzięki spersonalizowanej nawigacji zaprojektowanej specjalnie dla motocyklistów. Wybierz nie tylko miejsce, do którego chcesz się udać, ale także sposób dotarcia do niego. Wybierz najbardziej ekscytującą lub najszybszą trasę albo zaplanuj własną wycieczkę i podziel się nią ze znajomymi.

TomTom RIDER oferuje wspaniałe funkcje dla każdego rowerzysty:

Planowanie ekscytujących wycieczek jest łatwe: zaawansowane funkcje ułatwiają planowanie.
Określ, jak ekscytująca ma być Twoja wycieczka. Dzięki funkcji „Zaplanuj ekscytującą wycieczkę“ możesz wybrać, jak kręta lub górzysta ma być Twoja trasa, aby uniknąć nudnej, prostej jazdy, pozostać na równinach lub wjechać na najwyższe szczyty.
Zainstalowane wcześniej punkty zainteresowania: Wbudowane hotele, muzea, miejsca spotkań, a nawet przełęcze górskie.
TomTom Road Trips: Podbij drogi dzięki najlepszym, starannie wybranym trasom na świecie – dostępnym wyłącznie do synchronizacji z urządzeniem Rider 550.
Planuj, wyszukuj, twórz, edytuj i udostępniaj trasy na komputerze dzięki aplikacji TomTom MyDrive. Następnie prześlij trasy bezpośrednio do urządzenia za pośrednictwem komputera i ruszaj w drogę.
TomTom MyDrive: Twórz własne, ekscytujące trasy za pomocą strony internetowej i aplikacji TomTom MyDrive. Następnie zsynchronizuj je bezprzewodowo ze swoim urządzeniem.
Ride Logging: Zapisz swoją jazdę i przeżyj ekscytującą wycieczkę w dowolnym momencie.
My Routes: Zapisz i uzyskaj dostęp do swoich ulubionych tras w urządzeniu.
Zawsze znajdź najszybszą i najlepszą trasę
Lifelong Map Updates (World): Zawsze jedź z najbardziej aktualną mapą. Przez cały okres eksploatacji produktu można pobrać do urządzenia cztery lub więcej pełnych aktualizacji map rocznie. Dzięki temu otrzymujesz wszystkie aktualizacje sieci drogowej, a także adresy i punkty szczególne.*
Aktualizacje przez Wi-Fi®: Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie do urządzenia TomTom Rider za pośrednictwem wbudowanej sieci Wi-Fi®. Nie jest wymagany komputer.
Szybkie wyszukiwanie: Znajdź cel podróży szybciej dzięki intuicyjnej funkcji wyszukiwania. Szybkie wyszukiwanie rozpoczyna się natychmiast po rozpoczęciu wpisywania tekstu.
Alerty o awariach i zatorach: Ostrzeżenia o wypadkach i cofaniu się dają Ci znać, kiedy należy jechać ostrożnie.
Inne cechy:
Wodoodporny wyświetlacz obsługiwany w rękawicach: wyświetlacz reaguje natychmiast na dotyk i jest specjalnie zaprojektowany do jazdy motocyklem w każdych warunkach pogodowych.
Czytelność w świetle słonecznym. Wybieraj spośród różnych opcji kolorystycznych na różne pory dnia
Głosowe instrukcje przez Bluetooth®: Instrukcje przekazywane przez zestaw słuchawkowy pozwalają skupić się na drodze.
Bezprzewodowa rozmowa przez Bluetooth®: Zobacz i odbierz połączenia przychodzące podczas jazdy.
Kompatybilność z Siri i Google Now**: Uzyskaj dostęp do funkcji smartfona za pomocą sterowania głosowego i słuchaj muzyki, połączeń, wiadomości itp. podczas jazdy.
Powiadomienia ze smartfona: Powiadomienia ze smartfonu są odczytywane na głos przez zestaw słuchawkowy.
Szybki czterordzeniowy procesor: planuj trasy szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
* Do pobierania aktualizacji map potrzebne jest połączenie z Internetem i konto MyTomTom. Więcej informacji na stronie tomtom.com/lifetime.** Siri jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w USA i innych krajach. Google Now jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Preinstalowane kraje to: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria 75%, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Mołdawia 52%, Monako, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Portugalia, Republika Macedonii 77%, Rumunia, Federacja Rosyjska 82%, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja 92%, Ukraina 65%, Węgry, Watykan, Wielka Brytania, Białoruś, Cypr. Wszystkie pozostałe do pobrania.

Więcej informacji
Więcej informacji
MarkaTomTom
Grupa wiekowaDorośli
KolorCzarny
PłećUnisex
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TomTom Rider 550 Navi Premium Pack
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również